Grand Ambassadors

of the Association of Masonic Arts

 

Asia Grand Amb. S. Rajagopal

Central America– Grand Amb. Carlos Spiegeler Castaneda

South America Grand Amb. Paulo Alves Koo

Russia -Grand Amb. Georgii Dergachev

Europe - Grand Amb. Ferenc Sebok

 

 

Ambassadors

of the Association of Masonic Arts

 

Africa

Continental Representative:   Amb. David R. Sandy

 

Central America

Baja California:   Amb. Juan Lopez Ibara

Costa Rica:   Amb. Victor Martinez

Guatemala:   Amb. Juan Carlos Giron Sagastume

Haiti:   Amb. Bro. Smith Barthelus

Mexico:   Amb. Armando Torres

 

South America

Argentina:   Grand Amb. Angel Jorge Clavero

Argentina /Interiorem/: Amb. Juan Jose Juri

    Buenos Aires - City: Amb. Gustavo Adrian Mollo

   Buenos Aires - Provincia: Amb. Alejo Neyeloff

                    Santa Fe:Amb. Miguel Angel Narduzzi

 

Bolivia:   Amb. Cristian Flores

Brazil:   GLM:

                             Minas Gerais:   Amb. Rodrigo Otavio dos Anjos

                             Rio Grande do Sul:   Amb. Marcos Hans

Brazil:   GOB:  

                             Grand Amb. Paulo Alves Koo 

                  Assistant Grand Amb. Jose Arimateia Soares de Almeida

                             Acre: Amb. Jose Augusto de Araujo Rodrigues 

                             Alagoas:   Amb. Derli Klusener

                             Amapa:   Amb. Joao Francisco Guimaraes

                             Amazonas: Amb. Carlos Cesar Batista Sousa

                             Bahia: Amb. Silvio de Souza Cardim

                             Brasilia, F.D.:  Amb. Helio Pereira Leite

                             Brasilia, F.D. - Circumstant:   Amb. Jose Eduardo de Miranda

                             Brasilia - South:  Amb. Natanael South de Almeida

                             Brasilia - North:  Amb. Edson Fernandes Kdouk

                              Brasilia - West:  Amb. Carlos Eduardo Pereira

                             Ceara:   Amb. Seridiao Correia Montenegro

                             Espirito Santo: Amb. Euclesio Ribeiro da Silva

                             Goias: Amb. Helio Moreira

                             Maranhao: Amb. Jose de Jesus Billio Mendes

                             Mato Grosso:   Amb. Ney Alves de Arruda  

                             Mato Grosso do Sul:   Amb. Nelson Vieira de Souza

                             Minas Gerais:   Amb.Amintas de Araujo Xavier

                             Para:   Amb. Jose Tadeu Charone Bitar

                             Paraiba:   Amb. Aderaldo Pereira de Olivera

                             Parana:   Amb. Carlos Alberto Rattman

                             Pernambuco:   Amb. Jose Flavio Chaves Barbosa Junior de Britto

                             Piaui: Amb. Francisco Jose de Sousa

                             Regio dos Lagos - RJ:   Amb. Francisco Otavio Figueiredo Salgueiro

                             Rio de Janeiro: Amb. Edimo Muniz Pinho  

                             Rio de Janeiro-Niteroi: Amb. Arimar Fabiano Ferreira

                             Rio Grande do Norte: Amb. Luiz Gonzaga de Oliveira

                             Rio Grande do Sul:   Amb. Jorge Colombo Borges

                             Rondonia: Amb. Nelson Rangel Soares Filho

                             Roraima: Amb. Divino Carlos Gouvea

                             Santa Catarina: Amb. Wagner Sandoval Barbosa 

                             Sao Paulo:   Amb. Edwin Parra Rocco

                             Sao Paulo - Interiorem: Amb. Antonio Gavioli

                             Sao Paolo - Civitatem:   Amb. Aristides Rubiao Alves Meira Filho

                             Sao Paolo - Urbem:   Amb. Egisto Rigoli 

                             Sergipe: Amb. Clairton de Santana

                             Tocantins: Amb. Antonio Ernani Martins

Cuba: Victor Julián Avila Ametler

Paraguay: Amb. Edgar Sanchez Caballero

Peru:   Amb. Gonzalo Diaz Chiarella

UGLE - Northeren Division:   Amb. MW Colin Vaughan Foster

UGLE - Southeren Division:   Amb. Martin Juri

 

North America

USA:

Minnesota:   Amb. Nickolay Kolarov

New Hampshir:   Amb. Ryan Joseph Flynn

New York - Amb. Angel Miller

Pennsylvania:   Amb. Ralph Michael deSiano

 

Asia

Armenia:   Amb. Juan Abadjian

India:   Grand Amb. S. Rajagopal

Japan:   Amb. Janos Cegledy

 

Australia and New Zealand

New Zealand:   Amb. Tony Bridge

 

Europe

Hungary:   Grand Amb. Ferenc Sebok

Belgium: Amb. Bernard Ghilissen

Croatia:   Amb. Leon Zakrajsek

Cyprus:   Amb. Andreas Charalambous

Italy:   Amb. Cristiano Franceschini

Romania:   Amb. Claudiu Iounescu

Russia:   Grand Amb. Georgii Dergachev

Serbia:   Amb. Ivan Ksanovich

Switzerland:   Amb. Joel Mathias Jenny

Turkey:   Amb. S. Sari